Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

Twickto - sleva 50%

Twickto je dokonalý systém stavebnic pro nikdy nekončící zábavu. Nejen, že je to zábava, ale také stimuluje rozvoj dětského talentu a kreativity. Stavební bloky Twickto se nazývají cihly. Cihly jsou spojeny částmi zvanými Twicks. Cihly a Twicks spojíte jednoduchým pohybem pomocí klíče, který je součástí stavebnice, a pak už nic nebrání budování staveb, strojů, zvířat a dalších modelů. Twickto vám zkrátka umožní vytvořit cokoli, co vám příjde na mysl.

Twickto Creation3 Speciální vodní bagr pro získávání zeminy ze dna moří nebo třeba transformer - to vše si můžeš sám vytvořit!
Zobrazit detail produktu 645 Kč
Twickto Creation4 Dron, tyranosaurus nebo třeba soukromý tryskáč - to vše si můžeš vytvořit! Každý model je navržen tak, aby ho děti nejen sestavily, ale aby si s ním mohly také hrát.
Zobrazit detail produktu 645 Kč
Twickto Harbour Krásná plachetnice z dávných dob, silná rybářská loď nebo super rychlé vznášedlo najdete nejen v přístavech celého světa, ale ve stavebnici Twickto.
Zobrazit detail produktu 695 Kč
Twickto Transport Prozkoumej tramvaj nebo lokomotivu, svez se školním autobusem a doprav své cestující do správného místa a ve správný čas.
Zobrazit detail produktu 754 Kč
Twickto Aviation1 Velká mechanická stavebnice Twickto. Neuvěřitelně velký nákladní letoun, nadzvukový vrtulník nebo vesmírná loď – vaším jediným limitem je obloha.
Zobrazit detail produktu 995 Kč
Twickto Vehicles Postav si unikátní vozítka - pouštní čtyřkolku, Mars Rover nebo rypadlo - každý model je navržen tak, aby ho děti nejen sestavily, ale aby si s ním mohly také hrát.
Zobrazit detail produktu 995 Kč

Vašemu výběru odpovídá celkem 14 produktů.
←Předchozí  | 1 až 8 | 9 až 14

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je BOHEMIA RINGS s.r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)bohemiarings.cz, www.bohemiarings.cz

BOHEMIA RINGS s.r.o. | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt