Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

Twickto - sleva 50%

Twickto je dokonalý systém stavebnic pro nikdy nekončící zábavu. Nejen, že je to zábava, ale také stimuluje rozvoj dětského talentu a kreativity. Stavební bloky Twickto se nazývají cihly. Cihly jsou spojeny částmi zvanými Twicks. Cihly a Twicks spojíte jednoduchým pohybem pomocí klíče, který je součástí stavebnice, a pak už nic nebrání budování staveb, strojů, zvířat a dalších modelů. Twickto vám zkrátka umožní vytvořit cokoli, co vám příjde na mysl.

Twickto Aviation2 Vzdušný prostor je nekonečný a místa je tu dost. Třeba i pro retroletoun, raketoplán a kaskadérský kousek.
Zobrazit detail produktu 175 Kč
Twickto Construction2 Při práci v dílně se určitě bude hodit ruční i akumulátorová vrtačka a vykružovačka. Jako překvapení pak i čtvrtý tajný model představující kolečko. Postavíš je všechny?
Zobrazit detail produktu 275 Kč
Twickto Characters Postavy jsou další oblastí, kterou Twickto umí. Ať už je to roztomilá kočička, vesmírný astronaut nebo skákající robožabák.
Zobrazit detail produktu 325 Kč
Twickto Emergency Zachraňte lidi v nouzových situacích pomocí vrtulníku a speciálního záchranářského náklaďáku s jeřábem. Nebo bude stačit bugina?
Zobrazit detail produktu 399 Kč
Twickto Farm Stavebnice Twickto představuje stroje potřebné na farmě. Silný traktor, velký kombajn nebo secí stroj - každý model je navržen tak, aby ho děti nejen sestavily, ale aby si s ním mohly také hrát.
Zobrazit detail produktu 399 Kč
Twickto Creation1 Helikoptéra, most nebo třeba krokodýl. Stavebnice Twickto v praktickém boxu pro snadné hraní i úklid.
Zobrazit detail produktu 399 Kč
Twickto Creation2 Tryskáč, katamarán nebo hydroplán?Twickto v praktickém boxu pro snadné hraní i úklid.
Zobrazit detail produktu 399 Kč
Twickto Construction1 Na stavbě bude potřeba silné rypadlo, vysoký jeřáb nebo vysokozdvižný vozík. I ten nejtěžší náklad se pak bude zdát lehký jako pírko.
Zobrazit detail produktu 449 Kč

Vašemu výběru odpovídá celkem 14 produktů.
 | 1 až 8 | 9 až 14 | Další→

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je BOHEMIA RINGS s.r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)bohemiarings.cz, www.bohemiarings.cz

BOHEMIA RINGS s.r.o. | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt