Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

PlentyPlay - sleva 50%

Plenty Play je plastová stavebnice, která se skládá z různých geometrických tvarů a barev, které se spojují pomocí plastových spojek. V každé stavebnici je návod, kterým se můžete inspirovat a nebo můžete zapojit fantazii a vytvořit si vlastní projekt, který bude splňovat Vaše požadavky.

Stavebnice jsou mezi sebou kompatibilní, můžete je tedy kombinovat. Jsou rozděleny podle náročnosti do dvou věkových skupin od 4 a 6 let.

Vaše dítě se pomocí malých plastových dílků naučí jemné motorice, vytrvalosti, představivosti a tvořivosti.

Akční nabídka Level 2 Podle návodu skládej jednotlivé díly, které pak spojíš v jeden celek. Procvič si mozek a své prostorové a matematické myšlení! Poskládej všech šest variant!
Zobrazit detail produktu 250 Kč
Akční nabídka Safari Člověk musí být opatrný, když se pohybuje kolem zvířat volně žijících v přírodě. Postav si jedno a jdi s ním na Safari. Můžeš si vybrat mezi třemi různými zvířaty, které jsou na obrázku na krabičce nebo stvořit úplně nové.
Zobrazit detail produktu 125 Kč
Akční nabídka Horse Postav si koníka nebo dva poníky a oživ je pomocí šablon a barevných papírů, které se připevňují pomocí speciální lepící pásky. Stavebnice 2 v 1.
Zobrazit detail produktu 250 Kč
Akční nabídka Hullax Postav robota Hullax a uvidíš, jak svoji silou brání přátele Haxxa a Hapjax v bitvě v mystickém městě. Ze stavebnice lze postavit roboty, kteří se částečně pohybují.
Zobrazit detail produktu 250 Kč
Akční nabídka Uranus Stavebnice umožňující sestavit různé tvary.Postav si svůj URANUS. Jednotlivé dílky se skládají pomocí speciálních spojek. Doporučeno pro děti od 4 let.
Zobrazit detail produktu 125 Kč
Akční nabídka Cow Postav si kravičku nebo dva oslíky a oživ je pomocí barevných papírů, které se připevňují pomocí speciální lepící pásky. Stavebnice 2 v 1.
Zobrazit detail produktu 250 Kč
Akční nabídka Haxxa Postav si Haxxa robota a připoj se k bitvě v mystickém městě. Ze stavebnice lze postavit roboty, kteří se částečně i pohybují.
Zobrazit detail produktu 250 Kč
Akční nabídka Pig Postav si prasátko nebo kohouta a oživ je pomocí barevných papírů, které se připevňují pomocí speciální lepící pásky. Stavebnice 2 v 1.
Zobrazit detail produktu 250 Kč

Vašemu výběru odpovídá celkem 10 produktů.
 | 1 až 8 | 9 až 10 | Další→

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je Brück AM, spol. s r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)bohemiarings.cz, www.bohemiarings.cz

BOHEMIA RINGS s.r.o. | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt