Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

PlentyPlay

Plenty Play je plastová stavebnice, která se skládá z různých geometrických tvarů a barev, které se spojují pomocí plastových spojek. V každé stavebnici je návod, kterým se můžete inspirovat a nebo můžete zapojit fantazii a vytvořit si vlastní projekt, který bude splňovat Vaše požadavky.

Stavebnice jsou mezi sebou kompatibilní, můžete je tedy kombinovat. Jsou rozděleny podle náročnosti do dvou věkových skupin od 4 a 6 let.

Vaše dítě se pomocí malých plastových dílků naučí jemné motorice, vytrvalosti, představivosti a tvořivosti.

Safari Člověk musí být opatrný, když se pohybuje kolem zvířat volně žijících v přírodě. Postav si jedno a jdi s ním na Safari. Můžeš si vybrat mezi třemi různými zvířaty, které jsou na obrázku na krabičce nebo stvořit úplně nové.
Zobrazit detail produktu 249 Kč
Horse Postav si koníka nebo dva poníky a oživ je pomocí šablon a barevných papírů, které se připevňují pomocí speciální lepící pásky. Stavebnice 2 v 1.
Zobrazit detail produktu 499 Kč
Pig Postav si prasátko nebo kohouta a oživ je pomocí barevných papírů, které se připevňují pomocí speciální lepící pásky. Stavebnice 2 v 1.
Zobrazit detail produktu 499 Kč
Cow Postav si kravičku nebo dva oslíky a oživ je pomocí barevných papírů, které se připevňují pomocí speciální lepící pásky. Stavebnice 2 v 1.
Zobrazit detail produktu 499 Kč
Hapjax Postav robota Hapjax - výjimečného ostrostřelce. Hapjax může s jeho schopnostmi přesně zasáhnout cíl z větší vzdálenosti a chránit tak své dva kamarády - Haxxa a Hullax - v boji s nepřítelem.
Zobrazit detail produktu 499 Kč
Hullax Postav robota Hullax a uvidíš, jak svoji silou brání přátele Haxxa a Hapjax v bitvě v mystickém městě. Ze stavebnice lze postavit roboty, kteří se částečně pohybují.
Zobrazit detail produktu 499 Kč
Haxxa Postav si Haxxa robota a připoj se k bitvě v mystickém městě. Ze stavebnice lze postavit roboty, kteří se částečně i pohybují.
Zobrazit detail produktu 499 Kč
Level 2 Podle návodu skládej jednotlivé díly, které pak spojíš v jeden celek. Procvič si mozek a své prostorové a matematické myšlení! Poskládej všech šest variant!
Zobrazit detail produktu 499 Kč

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je Brück AM, spol. s r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)brueck.cz, www.brueck.cz

Brück AM | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt