Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

Compass - 21 pcs Od severu k jihu, cesta k zábavě. Objevte tajemství magnetického pole země a zjistěte jak funguje mechanika kompasu.
Zobrazit detail produktu 174 Kč
Geomag Mechanics 33 pcs Zkus použít klasické Geomag kuličky jako ložiska a vytvoř si modely, které jen pomocí samotné magnetické síly rozpohybuješ! Třeba kolotoč. Bude tě to bavit!
Zobrazit detail produktu 384 Kč
Geomag Mechanics 86 pcs Zkus použít klasické Geomag kuličky jako ložiska a vytvoř si modely, které jen pomocí samotné magnetické síly rozpohybuješ! Bude tě to bavit!
Zobrazit detail produktu 699 Kč
Geomag Mechanics 222 pcs Zkus použít klasické Geomag kuličky jako ložiska a vytvoř si modely, které jen pomocí samotné magnetické síly rozpohybuješ! Postav si víc modelů a roztoč je všechny naráz! Bude tě to bavit!
Zobrazit detail produktu 1 813 Kč
Mechanics Challenge 95 pcs Super nová hra GEOMAG - magnetické dělo! Vystřel si kuličku na terč!
Zobrazit detail produktu 489 Kč
Gravity Challenge 185 Roztoč mechanický kolotoč co nejrychleji a pozoruj, jestli se ti podaří zbořit všechny věže. Akční hra a stavebnice v jednom, která tě zavede do světa plného zábavy, kde jsou hlavními hrdiny rychlost, magnetismus a gravitace.
Zobrazit detail produktu 903 Kč
Akční nabídka Geomag Gravity Challenge 96 Sestav dráhu, nabij, zamiř a vystřel! Akční hra a stavebnice v jednom, která tě zavede do světa plného zábavy, kde jsou hlavními hrdiny rychlost, magnetismus a gravitace.
Zobrazit detail produktu 489 Kč

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je BOHEMIA RINGS s.r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)bohemiarings.cz, www.bohemiarings.cz

BOHEMIA RINGS s.r.o. | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt