Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

GEOMAG - dlouhé tyčky sleva 30%

GEOMAG je jedinečná švýcarská kontrukční stavebnice, která umožňuje díky jednoduchému stavebnímu systému vytvářet nepřeberné množství obrazců, tvarů a objektů, jejichž rozmanitost je limitována pouze Vaší fantazií. Základními stavebními prvky stavebnice Geomag jsou magnetické tyčky (dlouhé nebo krátké) s plastovým nebo fosforovým potahem a ocelové kuličky o průměru 12,7 mm. Mohou být kombinovýny s plastovými výplněni, které Vaše stavby dokonale zpevní.

Švýcarská stavebnice Geomag má vynikající odolnost proti opotřebení a její absolutní zdravotní nezávadnost je potvrzena mnoha astesty a certifikáty. Výroba probíhá v duchu pověstné švýcarské pečlivosti a v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti.

Co je na stavebnici Geomag unikátní ?

Švýcarská přesnost - originální Geomag je vyráběn ve velice přísných podmínkách. I proto je u něj povolená odchylka pouze v řádech setiny milimetru.

Možnosti využití - Geomag není jen tak obyčejná hračka. Používá se také jako učební pomůcka v hodinách geometrie, fyziky i přírodopisu, elegantní a atraktivní dekorace a dokonce jako léčebný nástroj v rámci magnetoterapie.

Jednoduchý systém - pouze tří dílky (kuličky, tyčinky, výplně) tvoří celý důmyslný systém stavebnice Geomag. Díky tomu je zaručena maximální jednoduchost a variabilita.

 

Geomag Pink 22 pcs Růžová stavebnice = ideální hračka pro malé stavitelky. Stříbrné dlouhé tyčky doplněné výplněmi v typicky dívčích barvách. Určeno pro děti od 3 let.
Zobrazit detail produktu 244 Kč
KOR TAZOO Toco 86 pcs Postav si pestrobarevného tvora dle vlastní fantazie! Bude to papoušek, žížala, rybka nebo úplně něco jiného? Máš bezpočet možností.
Zobrazit detail produktu 645 Kč
Geomag TAZOO Paco 71 pcs Postav si zelenou příšerku - ryba, ponorka nebo to bude zelený marťan? Je to na tobě!
Zobrazit detail produktu 699 Kč
KOR TAZOO Jelo 70 pcs Černobílá kombinace nikdy nevyjde z módy. Vytvoř si tučňáka, pandu nebo cokoliv jiného podle sebe.
Zobrazit detail produktu 545 Kč
KOR TAZOO Beto 68 Modrá je dobrá...V této krásné barvě se může narodit rybka, ježour, ale taky třeba raketa. Nebo cokoliv jiného...
Zobrazit detail produktu 500 Kč
KOR Orange 26 pcs Sada krytek na KOR kouli v jasně oranžovém provedení. Doplňte si barvy, které ještě nemáte, kombinujte je a tvořte!
Zobrazit detail produktu 175 Kč
Geomag Mechanics 33 pcs Zkus použít klasické Geomag kuličky jako ložiska a vytvoř si modely, které jen pomocí samotné magnetické síly rozpohybuješ! Třeba kolotoč. Bude tě to bavit!
Zobrazit detail produktu 384 Kč
KOR Red 26 pcs Sada krytek na KOR kouli v jasně červeném provedení. Doplňte si barvy, které ještě nemáte, kombinujte je a tvořte!
Zobrazit detail produktu 175 Kč

Vašemu výběru odpovídá celkem 93 produktů.
←Předchozí  | 1 až 8 | 9 až 16 | 17 až 24 | 25 až 32 | 33 až 40 | 41 až 48 | Další→

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je BOHEMIA RINGS s.r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)bohemiarings.cz, www.bohemiarings.cz

BOHEMIA RINGS s.r.o. | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt