Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

GEOMAG - dlouhé tyčky sleva 30%

GEOMAG je jedinečná švýcarská kontrukční stavebnice, která umožňuje díky jednoduchému stavebnímu systému vytvářet nepřeberné množství obrazců, tvarů a objektů, jejichž rozmanitost je limitována pouze Vaší fantazií. Základními stavebními prvky stavebnice Geomag jsou magnetické tyčky (dlouhé nebo krátké) s plastovým nebo fosforovým potahem a ocelové kuličky o průměru 12,7 mm. Mohou být kombinovýny s plastovými výplněni, které Vaše stavby dokonale zpevní.

Švýcarská stavebnice Geomag má vynikající odolnost proti opotřebení a její absolutní zdravotní nezávadnost je potvrzena mnoha astesty a certifikáty. Výroba probíhá v duchu pověstné švýcarské pečlivosti a v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti.

Co je na stavebnici Geomag unikátní ?

Švýcarská přesnost - originální Geomag je vyráběn ve velice přísných podmínkách. I proto je u něj povolená odchylka pouze v řádech setiny milimetru.

Možnosti využití - Geomag není jen tak obyčejná hračka. Používá se také jako učební pomůcka v hodinách geometrie, fyziky i přírodopisu, elegantní a atraktivní dekorace a dokonce jako léčebný nástroj v rámci magnetoterapie.

Jednoduchý systém - pouze tří dílky (kuličky, tyčinky, výplně) tvoří celý důmyslný systém stavebnice Geomag. Díky tomu je zaručena maximální jednoduchost a variabilita.

 

Mechanics Challenge 95 pcs Super nová hra GEOMAG - magnetické dělo! Vystřel si kuličku na terč!
Zobrazit detail produktu 489 Kč
KOR Yellow 26 pcs Sada krytek na KOR kouli v jasně žlutém provedení. Doplňte si barvy, které ještě nemáte, kombinujte je a tvořte!
Zobrazit detail produktu 175 Kč
KOR Blue 55 pcs Vytvoř si originální stvoření dle předlohy nebo své vlastní fantazie. Ocelové srdce obklopené 26 magnetickými prvky tvořícími základ - kouli. K tomu dalších 26 dílků v jasně modré barvě pro dotvoření celku. A nakonec 2 oči.
Zobrazit detail produktu 475 Kč
Mechanics Gravity 115 pcs Gravity 115 pcs Speciální magnetické dělo vystřelí kuličku do dráhy a je jen na tobě jak jsi rychlý a šikovný. Vydržíš takovou rychlost nebo skončí kulička v magnetické pasti
Zobrazit detail produktu 559 Kč
Mechanics Gravity 169 pcs Kouzlo zemské přitažlivosti rozpohybuje spirálu a nechá padat kuličku jen díky své vlastní hmotnosti. Přitažlivé a odpudivé síly pak roztočí celý model.
Zobrazit detail produktu 903 Kč
PRO - L Pocket panels 20 pcs Obsahuje 20 kusů plastových výplní - 12 ks trojúhelníků a 8 ks čtverců. Slouží jako doplněk magnetické stavebnice Geomag.
Zobrazit detail produktu 209 Kč
Mechanics Gravity 243 pcs Pohon kuliček zajišťuje „magnetický motor“ – vytlačuje je nahoru a zpět přes spoustu neuvěřitelných magnetických triků. Magnetismus a gravitace v dokonalém souladu.
Zobrazit detail produktu 1 393 Kč
PRO-L Pocket Set Obsahuje 30 stříbrných tyček se zesíleným magnetem a zvýrazněnou polaritou a 23 ocelových kuliček potažených bílým bronzem. Celkem 53 kusů. Vše v praktickém kovovém pouzdře. Vhodné jako luxusní dárek nebo sada na cesty.
Zobrazit detail produktu 903 Kč

Vašemu výběru odpovídá celkem 93 produktů.
←Předchozí  | 1 až 8 | 9 až 16 | 17 až 24 | 25 až 32 | 33 až 40 | 41 až 48 | 49 až 56 | 57 až 64 | Další→

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je BOHEMIA RINGS s.r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)bohemiarings.cz, www.bohemiarings.cz

BOHEMIA RINGS s.r.o. | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt