Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

GEOMAG - dlouhé tyčky sleva 30%

GEOMAG je jedinečná švýcarská kontrukční stavebnice, která umožňuje díky jednoduchému stavebnímu systému vytvářet nepřeberné množství obrazců, tvarů a objektů, jejichž rozmanitost je limitována pouze Vaší fantazií. Základními stavebními prvky stavebnice Geomag jsou magnetické tyčky (dlouhé nebo krátké) s plastovým nebo fosforovým potahem a ocelové kuličky o průměru 12,7 mm. Mohou být kombinovýny s plastovými výplněni, které Vaše stavby dokonale zpevní.

Švýcarská stavebnice Geomag má vynikající odolnost proti opotřebení a její absolutní zdravotní nezávadnost je potvrzena mnoha astesty a certifikáty. Výroba probíhá v duchu pověstné švýcarské pečlivosti a v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti.

Co je na stavebnici Geomag unikátní ?

Švýcarská přesnost - originální Geomag je vyráběn ve velice přísných podmínkách. I proto je u něj povolená odchylka pouze v řádech setiny milimetru.

Možnosti využití - Geomag není jen tak obyčejná hračka. Používá se také jako učební pomůcka v hodinách geometrie, fyziky i přírodopisu, elegantní a atraktivní dekorace a dokonce jako léčebný nástroj v rámci magnetoterapie.

Jednoduchý systém - pouze tří dílky (kuličky, tyčinky, výplně) tvoří celý důmyslný systém stavebnice Geomag. Díky tomu je zaručena maximální jednoduchost a variabilita.

 

KOR Pink 55 pcs Vytvoř si originální stvoření dle předlohy nebo své vlastní fantazie. Ocelové srdce obklopené 26 magnetickými prvky tvořícími základ - kouli. K tomu dalších 26 dílků v jasně růžové barvě pro dotvoření celku. A nakonec 2 oči.
Zobrazit detail produktu 475 Kč
KOR Blue 26 pcs Sada krytek na KOR kouli v jasně modrém provedení. Doplňte si barvy, které ještě nemáte, kombinujte je a tvořte!
Zobrazit detail produktu 175 Kč
Geomag Mechanics 86 pcs Zkus použít klasické Geomag kuličky jako ložiska a vytvoř si modely, které jen pomocí samotné magnetické síly rozpohybuješ! Bude tě to bavit!
Zobrazit detail produktu 699 Kč
KOR Yellow 55 pcs Vytvoř si originální stvoření dle předlohy nebo své vlastní fantazie. Ocelové srdce obklopené 26 magnetickými prvky tvořícími základ - kouli. K tomu dalších 26 dílků v jasně žluté barvě pro dotvoření celku. A nakonec 2 oči.
Zobrazit detail produktu 475 Kč
KOR Red 55 pcs Vytvoř si originální stvoření dle předlohy nebo své vlastní fantazie. Ocelové srdce obklopené 26 magnetickými prvky tvořícími základ - kouli. K tomu dalších 26 dílků v jasně červené barvě pro dotvoření celku. A nakonec 2 oči.
Zobrazit detail produktu 475 Kč
Geomag Mechanics 222 pcs Zkus použít klasické Geomag kuličky jako ložiska a vytvoř si modely, které jen pomocí samotné magnetické síly rozpohybuješ! Postav si víc modelů a roztoč je všechny naráz! Bude tě to bavit!
Zobrazit detail produktu 1 813 Kč
KOR Green 26 pcs Sada krytek na KOR kouli v jasně zeleném provedení. Doplňte si barvy, které ještě nemáte, kombinujte je a tvořte!
Zobrazit detail produktu 175 Kč
KOR Pink 26 pcs Sada krytek na KOR kouli v jasně růžovém provedení. Doplňte si barvy, které ještě nemáte, kombinujte je a tvořte!
Zobrazit detail produktu 175 Kč

Vašemu výběru odpovídá celkem 93 produktů.
←Předchozí  | 1 až 8 | 9 až 16 | 17 až 24 | 25 až 32 | 33 až 40 | 41 až 48 | 49 až 56 | Další→

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je BOHEMIA RINGS s.r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)bohemiarings.cz, www.bohemiarings.cz

BOHEMIA RINGS s.r.o. | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt