Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

GEOMAG - dlouhé tyčky

GEOMAG je jedinečná švýcarská kontrukční stavebnice, která umožňuje díky jednoduchému stavebnímu systému vytvářet nepřeberné množství obrazců, tvarů a objektů, jejichž rozmanitost je limitována pouze Vaší fantazií. Základními stavebními prvky stavebnice Geomag jsou magnetické tyčky (dlouhé nebo krátké) s plastovým nebo fosforovým potahem a ocelové kuličky o průměru 12,7 mm. Mohou být kombinovýny s plastovými výplněni, které Vaše stavby dokonale zpevní.

Švýcarská stavebnice Geomag má vynikající odolnost proti opotřebení a její absolutní zdravotní nezávadnost je potvrzena mnoha astesty a certifikáty. Výroba probíhá v duchu pověstné švýcarské pečlivosti a v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti.

Co je na stavebnici Geomag unikátní ?

Švýcarská přesnost - originální Geomag je vyráběn ve velice přísných podmínkách. I proto je u něj povolená odchylka pouze v řádech setiny milimetru.

Možnosti využití - Geomag není jen tak obyčejná hračka. Používá se také jako učební pomůcka v hodinách geometrie, fyziky i přírodopisu, elegantní a atraktivní dekorace a dokonce jako léčebný nástroj v rámci magnetoterapie.

Jednoduchý systém - pouze tří dílky (kuličky, tyčinky, výplně) tvoří celý důmyslný systém stavebnice Geomag. Díky tomu je zaručena maximální jednoduchost a variabilita.

 

Akční nabídka Wheels 706 Sestav si formuli s podvozkem z magnetických tyček a vystřel ze startovací rampy!
Zobrazit detail produktu 200 Kč
Akční nabídka Wheels 707 Geomag Wheels spojuje magnetické prvky s klasickým autem na hraní. Odolá i méně šetrnému zacházení! Pokud dojde k havárii, nevadí. Během několika vteřin je auto opět opraveno a může pokračovat v závodě. Tato stavebnice je inspirována Monster Truck Show.
Zobrazit detail produktu 450 Kč
Akční nabídka Panels 22 pcs Magnetická stavebnice se skládá z 22 prvků. Základem jsou stříbrné dlouhé tyčky a kuličky, které jsou doplněny výplněmi, díky nimž vytvoříte krásně barevné stavby. Určeno pro děti od 3 let.
Zobrazit detail produktu 180 Kč
Akční nabídka Glow 37 pcs Posviť si s Geomagem! Ve tmě zářící magnetická stavebnice ti přinese nový rozměr zábavy! Postavte si netopýra nebo strašidelné motivy a ve tmě je oživte!
Zobrazit detail produktu 375 Kč
Akční nabídka Wheels 704 „Během 5 minut mohou závody začít!“Doporučeno pro děti od 5 let.
Zobrazit detail produktu 450 Kč
Akční nabídka Panels 44 pcs Magnetická stavebnice se skládá ze 44 prvků. Základem jsou stříbrné dlouhé tyčky, které jsou doplněny výplněmi, díky nimž vytvoříte krásně barevné stavby. Určeno pro děti od 3 let.
Zobrazit detail produktu 325 Kč
Akční nabídka PROTEON Blatta 103 pcs PROTEON Blatta - poskládej magnetickou kouli, z ní vajíčko a za pomoci končetin, křídel, zbraní a nástrojů pak originální bytost! Jak bude vypadat určíš ty!
Zobrazit detail produktu 695 Kč
Akční nabídka PROTEON Swomp 103 pcs PROTEON Swomp - vládce bažin a močálů. Poskládej magnetickou kouli, z ní vajíčko a za pomoci končetin, křídel, zbraní a nástrojů pak originální bytost! Jak bude vypadat určíš ty!
Zobrazit detail produktu 695 Kč

Vašemu výběru odpovídá celkem 83 produktů.
 | 1 až 8 | 9 až 16 | 17 až 24 | 25 až 32 | 33 až 40 | Další→

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je Brück AM, spol. s r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)brueck.cz, www.brueck.cz

Brück AM | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt