Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

GEOMAG - dlouhé tyčky sleva 30%

GEOMAG je jedinečná švýcarská kontrukční stavebnice, která umožňuje díky jednoduchému stavebnímu systému vytvářet nepřeberné množství obrazců, tvarů a objektů, jejichž rozmanitost je limitována pouze Vaší fantazií. Základními stavebními prvky stavebnice Geomag jsou magnetické tyčky (dlouhé nebo krátké) s plastovým nebo fosforovým potahem a ocelové kuličky o průměru 12,7 mm. Mohou být kombinovýny s plastovými výplněni, které Vaše stavby dokonale zpevní.

Švýcarská stavebnice Geomag má vynikající odolnost proti opotřebení a její absolutní zdravotní nezávadnost je potvrzena mnoha astesty a certifikáty. Výroba probíhá v duchu pověstné švýcarské pečlivosti a v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti.

Co je na stavebnici Geomag unikátní ?

Švýcarská přesnost - originální Geomag je vyráběn ve velice přísných podmínkách. I proto je u něj povolená odchylka pouze v řádech setiny milimetru.

Možnosti využití - Geomag není jen tak obyčejná hračka. Používá se také jako učební pomůcka v hodinách geometrie, fyziky i přírodopisu, elegantní a atraktivní dekorace a dokonce jako léčebný nástroj v rámci magnetoterapie.

Jednoduchý systém - pouze tří dílky (kuličky, tyčinky, výplně) tvoří celý důmyslný systém stavebnice Geomag. Díky tomu je zaručena maximální jednoduchost a variabilita.

 

Akční nabídka GEOMAG KOR PROTEON Vulkram 103 pcs PROTEON Vulkram - vládce ohně. Poskládej magnetickou kouli, z ní vajíčko a za pomoci končetin, křídel, zbraní a nástrojů pak originální bytost! Jak bude vypadat určíš ty!
Zobrazit detail produktu 425 Kč
Akční nabídka GEOMAG KOR PROTEON Taurex 68 PROTEON Taurex - vládce všech lesů. Poskládej magnetickou kouli, z ní vajíčko a za pomoci končetin, křídel a hlavy pak originální bytost! Jak bude vypadat určíš ty!
Zobrazit detail produktu 269 Kč
Akční nabídka GEOMAG KOR PROTEON Aki 53 PROTEON AKI - vládce všech pevnin. Poskládej magnetickou kouli, z ní vajíčko a za pomoci končetin, křídel, hlavy a dalších doplňků pak originální bytost! Jak bude vypadat určíš ty!
Zobrazit detail produktu 340 Kč
Akční nabídka E-Motion 10 pcs Dá se spojit magnetická stavebnice a klasická káča? Dá! Roztoč to s novou stavebnicí od Geomagu.
Zobrazit detail produktu 90 Kč
Glitter 22 pcs Magnetická stavebnice Geomag obsahující v tyčkách i výplních unikátní třpytky. Stavebnice je určena pro děti od 3 let.
Zobrazit detail produktu 279 Kč
Geomag Glow 22 pcs Posviť si s Geomagem! Ve tmě zářící magnetická stavebnice ti přinese nový rozměr zábavy! Stav si, i když už je tma.
Zobrazit detail produktu 384 Kč
Compass - 21 pcs Od severu k jihu, cesta k zábavě. Objevte tajemství magnetického pole země a zjistěte jak funguje mechanika kompasu.
Zobrazit detail produktu 174 Kč
TAZOO Dina - 71 pcs Super růžová kombinace - určena pro naše stavitelky.
Zobrazit detail produktu 699 Kč

Vašemu výběru odpovídá celkem 93 produktů.
 | 1 až 8 | 9 až 16 | 17 až 24 | 25 až 32 | 33 až 40 | Další→

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je BOHEMIA RINGS s.r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)bohemiarings.cz, www.bohemiarings.cz

BOHEMIA RINGS s.r.o. | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt