Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

KORBO - sleva 40%

Korbo je plastová stavebnice založená na fungování převodů, díky nimž je možno celé stavby rozpohybovat. Výhodou je jednoduchost a snadné vytváření velkých pohyblivých objektů. Pouze správné napojení ozubených kol umožní to nejlepší – roztočení celého mechanismu.

Díky této stavebnici děti porozumí základům fyziky, naučí se překonávat překážky a užijí si přitom i spoustu zábavy.

Stavebnice Korbo inspiruje děti k logickému myšlení a probouzí v nich chuť experimentovat.  

Sady se od sebe liší barvou a množstvím jednotlivých prvků. Některé pak navíc obsahují další dílky jako planety nebo povoskované řetízky, které hru ještě zatraktivní. Všechny dílky se mohou naskládat na zelenou základnu, zajišťující stabilitu a vysokou funkčnost. Čím více těchto platforem, tím více zábavy. Ozubená plastová kolečka mají průměr 6 cm a jsou tak vhodně přizpůsobena dětské ruce.

Jako pohonná jednotka může sloužit i proud vody, který roztočí např. vodní mlýn. Zkuste stavebnici použít ve vodě a objevíte její nový rozměr.

Vhodné pro děti od 3 let.

 

Korbo 320 Neo Korbo 320 Neo byla vytvořena speciálně pro skupiny jak v mateřských školkách tak ve školách. Spojovací části a podstavce jsou v modré (nikoliv zelené) barvě a i ostatní dílky se liší barevností.
Zobrazit detail produktu 2 124 Kč
Korbo 430 Absolutně největší box, který můžeš mít! Korbo 430 byla vytvořena speciálně pro skupiny jak v mateřských školkách tak ve školách. Při konstrukci velkých staveb je třeba myslet strategicky a přemýšlet o správném připojení tak, aby se všechna kola otáčela.
Zobrazit detail produktu 2 784 Kč
Korbo 430 Neo Korbo 430 Neo byla vytvořena speciálně pro skupiny jak v mateřských školkách tak ve školách. Spojovací části a podstavce jsou v modré (nikoliv zelené) barvě a i ostatní dílky se liší barevností.
Zobrazit detail produktu 2 844 Kč

Vašemu výběru odpovídá celkem 11 produktů.
←Předchozí  | 1 až 8 | 9 až 11

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je Brück AM, spol. s r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)brueck.cz, www.brueck.cz

Brück AM | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt