Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

KORBO - sleva 25%

Korbo je plastová stavebnice založená na fungování převodů, díky nimž je možno celé stavby rozpohybovat. Výhodou je jednoduchost a snadné vytváření velkých pohyblivých objektů. Pouze správné napojení ozubených kol umožní to nejlepší – roztočení celého mechanismu.

Díky této stavebnici děti porozumí základům fyziky, naučí se překonávat překážky a užijí si přitom i spoustu zábavy.

Stavebnice Korbo inspiruje děti k logickému myšlení a probouzí v nich chuť experimentovat.  

Sady se od sebe liší barvou a množstvím jednotlivých prvků. Některé pak navíc obsahují další dílky jako planety nebo povoskované řetízky, které hru ještě zatraktivní. Všechny dílky se mohou naskládat na zelenou základnu, zajišťující stabilitu a vysokou funkčnost. Čím více těchto platforem, tím více zábavy. Ozubená plastová kolečka mají průměr 6 cm a jsou tak vhodně přizpůsobena dětské ruce.

Jako pohonná jednotka může sloužit i proud vody, který roztočí např. vodní mlýn. Zkuste stavebnici použít ve vodě a objevíte její nový rozměr.

Vhodné pro děti od 3 let.

 

Korbo 18 Dog Stačí 18 dílků a postavíš více než 20 staveb, které mohou být uvedeny do pohybu díky převodům. I z málo prvků se dá vytvořit rybářský prut s navijákem, který se točí a jen dva dílky umožní vytvořit super káču!
Zobrazit detail produktu 169 Kč
Korbo 18 Quad Stavebnice obsahuje 18 dílků, které postačují na vytvoření rybářského prutu s navijákem, káči, pejska, letadla s vrtulí, děla a mnoho dalšího. Pomocí systému ozubených kol pak vše roztočíš! Vhodné i na cesty. Více v základním popisu níže.
Zobrazit detail produktu 127 Kč
Korbo 40 Twist Sada obsahuje 40 dílků včetně dvou propojitelných podstavců. Díky válcovitým prvkům je možno stavět svislé i vodorovné konstrukce, například větrný mlýn, parník nebo karusel, ve kterém se točí všechny části. Více v základním popisu níže.
Zobrazit detail produktu 374 Kč
Korbo 90 Hydro Stavebnice obsahuje 90 dílků včetně 4 zelených podstavců. Sada je inspirována pohybem vody a obsahuje návrhy reálných předmětů spojených s vodou jako rybářský prut s navijákem, mixér nebo vodní mlýn. Proud vody pak slouží jako pohon.
Zobrazit detail produktu 599 Kč
Korbo 120 Stavebnice obsahuje 120 dílků včetně šesti zelených podstavců. Díky dostatečnému počtu dílků dává možnost vytvořit jednoduché, ale stejně tak i složité pohyblivé konstrukce - horizontální i vertikální. Pro inspiraci jsou přiloženy i návody.
Zobrazit detail produktu 855 Kč
Korbo 124 Turbino Stavebnice obsahuje 124 dílků. Je inspirována větrem, který uvádí do pohybu zařízení jako větrný mlýn nebo větrné elektrárny. Díky velkému počtu válečků (54 ks) můžete stavět i velmi vysoké stavby. Foukněte a roztočte celé soukolí!
Zobrazit detail produktu 749 Kč
Korbo 154 Cosmo Korbo 154 Cosmo je sada pro malé kosmonauty ve speciálních neonových barvách. Můžete si postavit marťanská vozítka, radary či lodě. Snadno lze vytvořit kompletní sluneční soustavu.
Zobrazit detail produktu 930 Kč
Korbo 180 Velký počet dílků umožňuje konstruovat složité stavby, které rozvíjí dětskou tvořivost a podporují logické myšlení. Sada obsahuje osm zelených podstavců a 72 ozubených kol ve čtyřech různých barvách.
Zobrazit detail produktu 1 230 Kč

Vašemu výběru odpovídá celkem 12 produktů.
 | 1 až 8 | 9 až 12 | Další→

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je Brück AM, spol. s r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)brueck.cz, www.brueck.cz

Brück AM | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt