Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

KORBO - sleva 40%

Korbo je plastová stavebnice založená na fungování převodů, díky nimž je možno celé stavby rozpohybovat. Výhodou je jednoduchost a snadné vytváření velkých pohyblivých objektů. Pouze správné napojení ozubených kol umožní to nejlepší – roztočení celého mechanismu.

Díky této stavebnici děti porozumí základům fyziky, naučí se překonávat překážky a užijí si přitom i spoustu zábavy.

Stavebnice Korbo inspiruje děti k logickému myšlení a probouzí v nich chuť experimentovat.  

Sady se od sebe liší barvou a množstvím jednotlivých prvků. Některé pak navíc obsahují další dílky jako planety nebo povoskované řetízky, které hru ještě zatraktivní. Všechny dílky se mohou naskládat na zelenou základnu, zajišťující stabilitu a vysokou funkčnost. Čím více těchto platforem, tím více zábavy. Ozubená plastová kolečka mají průměr 6 cm a jsou tak vhodně přizpůsobena dětské ruce.

Jako pohonná jednotka může sloužit i proud vody, který roztočí např. vodní mlýn. Zkuste stavebnici použít ve vodě a objevíte její nový rozměr.

Vhodné pro děti od 3 let.

 

Korbo 40 Twist Sada obsahuje 40 dílků včetně dvou propojitelných podstavců. Díky válcovitým prvkům je možno stavět svislé i vodorovné konstrukce, například větrný mlýn, parník nebo karusel, ve kterém se točí všechny části. Více v základním popisu níže.
Zobrazit detail produktu 299 Kč
Korbo 90 Hydro Stavebnice obsahuje 90 dílků včetně 4 zelených podstavců. Sada je inspirována pohybem vody a obsahuje návrhy reálných předmětů spojených s vodou jako rybářský prut s navijákem, mixér nebo vodní mlýn. Proud vody pak slouží jako pohon.
Zobrazit detail produktu 479 Kč
Korbo 120 Stavebnice obsahuje 120 dílků včetně šesti zelených podstavců. Díky dostatečnému počtu dílků dává možnost vytvořit jednoduché, ale stejně tak i složité pohyblivé konstrukce - horizontální i vertikální. Pro inspiraci jsou přiloženy i návody.
Zobrazit detail produktu 684 Kč
Korbo 124 Turbino Stavebnice obsahuje 124 dílků. Je inspirována větrem, který uvádí do pohybu zařízení jako větrný mlýn nebo větrné elektrárny. Díky velkému počtu válečků (54 ks) můžete stavět i velmi vysoké stavby. Foukněte a roztočte celé soukolí!
Zobrazit detail produktu 599 Kč
Korbo 154 Cosmo Korbo 154 Cosmo je sada pro malé kosmonauty ve speciálních neonových barvách. Můžete si postavit marťanská vozítka, radary či lodě. Snadno lze vytvořit kompletní sluneční soustavu.
Zobrazit detail produktu 744 Kč
Korbo 320 Korbo 320 byla vytvořena speciálně pro skupiny jak v mateřských školkách tak ve školách. Při konstrukci velkých staveb je třeba myslet strategicky a přemýšlet o správném připojení tak, aby se všechna kola otáčela současně.
Zobrazit detail produktu 2 064 Kč
Korbo 320 Neo Korbo 320 Neo byla vytvořena speciálně pro skupiny jak v mateřských školkách tak ve školách. Spojovací části a podstavce jsou v modré (nikoliv zelené) barvě a i ostatní dílky se liší barevností.
Zobrazit detail produktu 2 124 Kč
Korbo 430 Absolutně největší box, který můžeš mít! Korbo 430 byla vytvořena speciálně pro skupiny jak v mateřských školkách tak ve školách. Při konstrukci velkých staveb je třeba myslet strategicky a přemýšlet o správném připojení tak, aby se všechna kola otáčela.
Zobrazit detail produktu 2 784 Kč

Vašemu výběru odpovídá celkem 9 produktů.
 | 1 až 8 | 9 až 9 | Další→

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je Brück AM, spol. s r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)bohemiarings.cz, www.bohemiarings.cz

BOHEMIA RINGS s.r.o. | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt