Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

HAPPY CUBE - sleva 50%

Prudce zábavné a návykové - tak by šlo charakterizovat pěnové 3D puzzle s názvem Happy Cube (Veselá kostka). Procvičte si mozek a pusťte se do úžasného světě Happy Cube s různými stupni obtížnosti. Pořádejte turnaje s přáteli nebo s rodinou a skvěle se bavte ! Skládání 3D puzzle kostky Happy Cube Vám provětrá mozkové závity, zlepšuje koncentraci, rozvíjí prostorové myšlení, koordinaci a snižuje stres.

Základním úkolem je sestavit dokonalou kostku z šesti stejně barevných dílů. Není to ovšem tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Obvykle existuje pouze jediný způsob, jak kostku složit. Dalším úkolem je naskládat jednotlivé dílky Happy Cube zpět do dvojrozměrného rámu, ve kterém byly dodány. Třetím úkolem a opravdovou výzkou je pak složit větší a složitější trojrozměrnou sestavu přidáním dalších druhů kostek stejné skupiny. Některé struktury jsou těžší než ostatní a jejich příklady naleznete na obalu každého výrobku Happy Cube.

Happy Cube - Happy Cube Jak flexibilní je Váš mozek ? Řada Happy Cube je určena pro děti od 5 let i všechny dospělé. Postav si svou puzzle kostku - není to jen tak...
Zobrazit detail produktu 45 Kč
Happy Cube Profi Jak pružný je Tvůj mozek? Postav puzzle kostku z šeti dílků tvořících strany kostky. Není to jen tak!!!
Zobrazit detail produktu 40 Kč
Happy Cube Little Genius Jak pružný je Tvůj mozek? Postav kostku z šeti dílků tvořících strany kostky. Není to jen tak!!!
Zobrazit detail produktu 45 Kč
Happy Cube Marble Jak flexibilní je Váš mozek ? Řada Marble Cube je určena pro děti od 9 let i všechny dospělé. Postav si svou puzzle kostku - není to jen tak...
Zobrazit detail produktu 40 Kč

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je Brück AM, spol. s r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)bohemiarings.cz, www.bohemiarings.cz

BOHEMIA RINGS s.r.o. | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt